Professioneel Spatel

Professioneel Spatel
Professioneel Spatel
Omschrijving
Maten (A, B, C, D, E) zijn in mm. Zie ook de specificaties tabel.
Professioneel Spatel
Bekijk videoBekijk video

Specificaties

Alle producten worden per colli verkocht. Hieronder is aangegeven hoeveel stuks een colli bevat. De stukprijs is de prijs per artikel. De totaalprijs van een colli is de prijs per artikel maal het aantal stuks.

 

Indien een product niet op voorraad is dan kunt u deze aanvragen door te klikken op de blauwe ronde informatie icoon.

CodeHandgreepStaalTypeABCVerpakt per
030ZachtRoestvrij55010023012
031ZachtRoestvrij66010023012
032ZachtRoestvrij88010023012
033ZachtRoestvrij99010023012
034ZachtRoestvrij1010010023512
035ZachtRoestvrij1111010023512
036ZachtRoestvrij1212010023512
037ZachtRoestvrij1414010023512
U kunt hieronder aangeven welke producten u zou willen aanvragen voor een bestelling. Zodra wij uw aanvraag binnen hebben dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op.
CodeHandgreepStaalTypeABCVerpakt per